Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 17:15 Bu haber 1543 kez okundu
 
Coşar: Millet "Artık Tamam" diyor
CHP Manavgat İlçe Örgütü ve İlçe Seçim Komitesi, gazetecilerle buluştu. Toplantıda konuşan CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, 24 Haziran'da Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanacaklarını belirterek, "Milletimiz AKP'ye 'Artık Tamam' diyor" dedi.
SİYASET Haberi
Coşar: Millet

CHP MANAVGAT SEÇİM ÇALIŞMALARINA TAM GAZ DEVAM EDİYOR

 

CHP Manavgat İlçe Örgütü ve İlçe Seçim Komitesi, gazetecilerle buluştu. Toplantıda konuşan CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar, 24 Haziran'da Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanacaklarını belirterek, "Milletimiz AKP'ye 'Artık Tamam' diyor" dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Örgütü, seçim çalışmaları hakkında bilgi vermek için gazetecilerle buluştu. 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için hazır olduklarını belirten CHP'liler, Türkiye'de demokrasinin kazanacağını dile getirdiler. Hisar Fırın Kafe'de gerçekleştirilen toplantıya; Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP İlçe Başkanı Avukat Aliye Coşar, CHP İlçe Seçim Komitesi Başkanı Abbas Tarakçı, CHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Asım Bozkurt, CHP Kadın Kolları Başkanı Dilşat Taş, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Sarı, ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

HALK KAZANACAK

CHP İlçe Başkanı Avukat Aliye Coşar, 24 Haziran'da demokrasinin kazanacağını ve yaratılmak istenen tek adam rejiminin sandığa gömüleceğini söyledi. Coşar, "24 Haziranda yapılacak baskın bir seçimle karşı karşıyayız. Biz de ilk olarak seçim komitemizi oluşturarak, çalışmalarımıza başladık. Komitemizle birlikte hızlı bir program yaparak, mahalle çalışmalarımıza ara vermeden başladık. Şu anda partimizden çıkan üç ekip Manavgat'ın 78 mahallesinde çalışma yaptı. Mahalle çalışmalarımızda insanların başlıca sıkıntısı; ülkedeki hayat pahalılığı, mazot fiyatları, diğer zamlar ve güven ortamının olmayışıdır. 24 Haziran'da insanların büyük çoğunluğunun talebi değişimden yana. Biz Saadet Partisi, Demokrat Parti ve İyi Parti ile birlikte Millet İttifakını kurduk. Bu ittifakla birlikte OHAL koşullarında eşit olmayan şartlarda bir seçime doğru gidiyoruz. Bildiğiniz gibi Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce, tüm ülkede çalışmalar yapıyor. Bu çalışmaları ve mitingleri bir tek Halk TV yayınlıyor. Çalışmalarımız başka hiç bir kanal tarafından verilmiyor. Ama tüm bu olumsuz şartlara rağmen 24 Haziran'da halk kazanacak" dedi.

 

HALK DEĞİŞİM İSTİYOR

Seçim çalışmalarına sıkışık takvime rağmen olanca hızıyla devam ettiklerini belirten Coşar, gezdikleri, görüştükleri vatandaşların artık değişim istediğini söyledi. Coşar, "Şu anda köy çalışmalarımız bittiği için mahallelerdeki çalışmalarımız içinde partililerimizin desteği ile bu çalışmaları da yaptıktan sonra ardından STK'lar ve ittifak partileri ziyaret edilecek. Bu bir demokraside özgürlük mücadelesidir. Ülkeye bir an önce huzur ve adaletin gelmesi temennimizdir. 16 yıllık iktidarda ülkemizdeki eğitimden, yargıdan, işsizlikten ve tamında üretemezlikten tutun da her konuda dışa bağımlı bir ülke haline geldik. Ekonomi çöktü. Her gün dövizin artışına kimse yetişemiyor. Bu sonuçla ekonomide her şey iyiymiş gibi lanse ediliyor. Artık biz toplumda değişim seslerini duyuyoruz. Halk; artık sıkıldık, artık tamam diyor. Demokrasi mücadelesinde kazanan halk olacak birlikte çalışacağız ve demokrasi kazanacak" diye konuştu.

 

EGEMENLİK MİLLETİNDİR

Toplantıda konuşan CHP İlçe Seçim Komitesi Başkanı Abbas Tarakçı, İsrail'in Filistin halkına uyguladığı şiddeti kınadığı ve İsrail katliamının bir insanlık suçu olduğunu ve lanetlediğini söyledi. 24 Haziran seçimleri için tempolu bir şekilde çalıştıklarını belirten Tarakçı, "Ayrım gözetmeden tüm seçmenleri tek tek ziyaret ediyoruz. Mahalleye dönüşen köylerimizin tamamını ziyaret ettik. Halkımız mevcut iktidardan şikayetçi. 16 yılda ülkemizin geldiği nokta ortada. 24 Haziran seçimlerine kadar var gücümüzle çalışacak ve ülkemizi yeniden aydınlık günlere ulaştıracağız. Tek ele teslim edilmek istenen millet iradesini, 24 Haziran'da yine sahibine yani milletimize teslim etmek ana hedefimizdir" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Coşar:, Millet, "Artık, Tamam", diyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı